Версія для людей із вадами зору

10 березня в Києві відкриють виставку до 74-ої річниці від дня врятування болгарських євреїв

(подію завершено)

10
березня п'ятниця
24
березня п'ятниця
час проведення 16:00
«Київська фортеця», вул. Госпітальна, 24А

10 березня о 16:00 відбудеться відкриття виставки «Сила громадянського суспільства: Доля євреїв в Болгарії». Це своєрідна хроніка-розповідь про опір громадян Болгарії, про сміливу відмову суспільства підкоритись планам влади, яка хотіла відправити болгарських євреїв у нацистські концтабори.

Рятування болгарських євреїв є визначним історичним прикладом того, що завдяки прояву особистої та політичної сміливості, громадянська совість і воля можуть протидіяти навіть найбільш масштабній політиці.

Відзначаючи 74-у річницю від дня врятування болгарських євреїв і віддаючи повагу жертвам Голокосту, Київ приєднується до світового опору проти проявів ксенофобії, антисемітизму, релігійних та етнічних упереджень.

Виставка триватиме до 24 березня 2017 року.

Організатори: Посольство Республіки Болгарія в Україні, Посольство Держави Ізраїль в Україні, Департамент культури КМДА, Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця»

 

Місце проведення: Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця», вул. Госпітальна, 24А.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua