Версія для людей із вадами зору

21 лютого відбудеться соціально-культурологічний захід «Я маю право» для підлітків

(подію завершено)

21
лютого четвер
час проведення 16:00
вул. Хрещатик, 36

21 лютого о 16:00 у Колонній залі КМДА відбудеться соціально-культурологічний захід «Я маю право», під час якого презентують мистецьку виставку соціально активної молоді «Правовий гайд підлітків». Метою зустрічі є привернення уваги підлітків до власних прав, вміння їх відстоювати, а також популяризація Конвенції ООН «Про права дитини».

За інформацією організатора події, Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (КМЦСССДМ), у рамках заходу о 16:30 розпочнеться інтелектуальний турнір «Правові орієнтири», під час якого підлітки змагатимуться на знання власних прав.

Під час зустрічі учасники в інтерактивній формі зможуть ознайомитись із правами дитини, напрацюють власний погляд щодо проблеми використання базових прав, оволодіють навичками захисту власних прав у різних ситуаціях та дізнаються як отримати необхідну підтримку. Також будуть підніматися гострі соціальні питання, зокрема, щодо толерантності, поваги до представників різних етнічних груп, людей із ВІЛ-інфекцією, інвалідністю тощо.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, 2-й поверх, Колонна зала КМДА.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 456-77-81, 097-528-96-09, 063-349-55-69 (Шабатіна Анна).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua