Версія для людей із вадами зору

28 липня відбудеться інформаційна акція до Всесвітнього дня боротьби з гепатитом

(подію завершено)

28
липня вівторок
час проведення 12:00 — 16:00

28 липня з 12:00 до 16:00 до Всесвітнього дня боротьби з гепатитом відбудеться інформаційна акція під гаслом «Майбутнє без гепатиту». Про це повідомили у Київському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Метою акції є підвищення обізнаності мешканців м. Києва про симптоми, методи діагностики, профілактики та лікування гепатитів, а також привернення уваги державних та недержавних організацій до необхідності надання підтримки людям, які живуть з гепатитами.

Акцію організовує КНП «Київський міський центр громадського здоров’я» спільно з Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та громадським організаціями ВБО «Конвіктус Україна», ГО «BCD» та іншими неурядовими організаціями.

Усі охочі під час заходу матимуть можливість пройти експрес-тестування, отримати найсвіжішу інформацію від провідних медичних фахівців, почути реальні історії людей, які успішно випробували на собі новітнє лікування від вірусного гепатиту С. Для людей, у яких виявлено антитіла ВГС відбудуться фахові консультування спеціалістів з метою їх перенаправлення у лікувальні заклади.

О 13:00 для представників ЗМІ відбудеться прес-брифінг за участю організаторів та співорганізаторів заходу, громадських організацій, експертів, лікарів та пацієнтів.

Місце проведення заходу: біля станції метро «Гідропарк», біля пляжу «Венеція», на алеї «Спортивного містечка».

Акредитація для представників ЗМІ за телефонами: 456-77-81, 063-349-55-69 – Єрмачкова Валентина.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua