Версія для людей із вадами зору

30 липня у Всесвітній день протидії торгівлі людьми відкриється виставка «Очікування Vs Реальність»

(подію завершено)

30
липня четвер
час проведення 10:00

30 липня о 10:00 у Всесвітній день протидії торгівлі людьми у парку імені Тараса Шевченка відбудеться офіційне відкриття виставки «Очікування Vs Реальність». Про це повідомили у Київському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Метою заходу є підвищення рівня обізнаності наших громадян щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності таких понять, як торгівля людьми та експлуатація. Кожен відвідувач виставки матиме можливість поспілкуватись зі спеціалістами з протидії торгівці людьми та отримати поради щодо того, як подбати про себе та безпеку своїх рідних.

Крім того, о 10:00 запланований брифінг за участю представників Міністерства соціальної політики, Міжнародної організації з міграції (МОМ), Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Київської міської державної адміністрації, Міжнародної громадської організації «А21 Україна», які є організаторами даної виставки, а також представників правоохоронних органів.

Виставка працюватиме до 12 серпня.

 

Місце проведення: парк ім. Тараса Шевченка.

 

Акредитація для представників ЗМІ: Єрмачкова Валентина: 456-77-81; 063-349-55-69.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua