Версія для людей із вадами зору

У Дарницькому районі біля «Монументу Мужності» 8 травня відбудеться мітинг-реквієм із нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення

(подію завершено)

08
травня вівторок
час проведення 10:00

8 травня о 10:00 у Дарницькому районі на Привокзальній площі біля «Монументу Мужності» відбудеться мітинг-реквієм із нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Про це повідомили у Дарницькій районній держадміністрації.

На заході будуть присутні: виконувач обов’язків голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Василь Лозовий, народні депутати України, депутати Київської міської ради, ветерани війни, члени громадської ради при Дарницькій РДА, мешканці та гості району.

Місце проведення заходу: м. Київ, Дарницький район, Привокзальна площа, «Монумент Мужності».

Окрім того, о 10:00 відбудеться одночасне покладання квітів до всіх пам’ятників та пам’ятних знаків Дарницького району, що пов’язані з трагедією Другої світової війни.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua